FİRMAMIZ HAKKINDA

İnsanların yaşamlarını sürdürebilmeleri, sağlıklarını koruyabilmeleri için temel unsur beslenmedir. İnsanlar doğru ve düzenli beslendiklerinde verimli olabilirler. Bu nedenle bütün dünyada gıda, tarım ve hayvancılığın önemi her geçen gün artmaktadır. Ülkemizde de sorunları olmasına rağmen tarım ve hayvancılık her geçen gün gelişmektedir. Tarımda; yeni ekim dikim teknikleri, organik tarım, gübreleme teknikleri,organik gübre kullanımı, Hayvancılıkta; yeni besleme ve yetiştirme teknikleri ile sektörümüz her geçen gün büyümekte ve toplumumuza sağlıklı ürünler sunmaktadır.

Agro Feed Tarım Gıda A.Ş. tarım sektörü içerisinde yerini almış bir kuruluştur. Kaliteli ithal veya yerli yem hammaddeleri tedariki ve üretimiyle Türkiyenin bütün bölgelerine hizmet vermektedir. Agro Feed Tarım Gıda A.Ş. ; 2020 Yılında faaliyetine başlamıştır firma sahibi Üzeyir ALADAĞ uzun yıllardır sektör içerisindedir. Firmamız Türkiye genelinde hammadde, premix ve yem katkı tedarikçisidir.

Agro Feed Tarım olarak misyonumuz ülkemizin ana ekonomi kaynağı olan tarım ve hayvancılık ürünlerinin değerlendirilmesi ve ülkemize bir katma değer yaratılması amacıyla müşterilerimizle birlikte belirlediğimiz standartlar doğrultusunda ‘güvenilir, kaliteli ve sürdürülebilir’ ürünler sağlamaktır.

  • image
  • image
  • image
  • image

ÇEYREK ASIRLIK
TECRÜBE